Zespół Healy w Krakowie

Sklep Healy i Usługi Biofeedbacku Healy i Biorezonansu Healy

Bez względu na to jaki jest obecny stan twojego zdrowia, zatroszczymy się o to aby następowała widoczna i trwała jego poprawa.

Sklep Healy ~> Oferujemy produkty podwyższające stukeczność naszych terapii oraz pozwalające na pracę z naszymi metodami w domu.

Skanowanie Healy ~> Tworzymy obraz biofeedbackowy mózgu i obraz rezonansowy komórek ciała.

Diagnoza Healy ~> Poszukujemy możliwości uzupełnienia braków informatyczno~energetyczno~terapeutycznych dla mózgu i ciała

Terapia Healy ~> Oferujemy sposoby personalnej terapii informacyjno~energetycznej w zależności od diagnozy.

mgr Felicja Habdank​

certyfikowany terapeuta EEG Biofeedback II stopnia. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, ukończyła kursy z zakresu pedagogiki, psychologii i terapii. Poszukuje nowości i innowacji naukowych. Od kilku lat zajmuje się biofeedbackiem dla siebie i najbliższych, a mózg i umysł zafascynowały ją na tyle, że postanowiła pomagać innym w trenowaniu i rozwijaniu mózgu oraz zdolności umysłowych. Kiedy przekonała się, że nasz mózg i umysł są naprawdę wspaniałe, postanowiła dzielić się tą wiedzą poszerzając ją o sprawdzone treningi metodą EEG Biofeedback. Mając szeroką wiedzę psychologiczno-pedagogiczną wie, że Biofeedback należy wspomagać innymi metodami terapeutycznymi.

dr Habdank Wojewódzki Tadeusz

były pracownik katedry elektroniki w krakowskiej Akademii Górniczo Hutniczej. Zainteresowany nanotechnologią, elektrotribologią i materiałami 2D, Specjalizuje się w sensorach grafenowych. Od wielu lat w trosce o zdrowie najbliższych pogłębia wiedzę w zakresie poprawy intelektu, EEG biofeedbacku, Holo biofeedbacku, biorezonansu i elektrostymulacji opracowując skuteczne terapie, które pozwoliły na poprawę stanu zdrowia już wielu osobom.