Sklep Healy ~> Oferujemy produkty Healy podwyższające stukeczność naszych terapii Healy oraz pozwalające na pracę z naszymi metodami w domu.

ABY ZAMÓWIĆ URZĄDZENIA MEDYCZNE HEALY:

1. ZAREJESTRUJ SWOJE KONTO TUTAJ

2. ZALOGUJ SIĘ NA SWOJE KONTO I ZAMÓW jedno z poniższych urządzeń:

Healy Gold
Healy Holistic Health
Healy Holistic Health Plus
Healy Resonance

Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty Healy World w przeciągu 72 godzin wysyła paczkę. Kurier DHL dostarczy towar pod wskazany przez Ciebie adres.

Gabinet biorezonansu w Krakowie

Gabinet Biorezonansu Healy w krakowie

Jaką masz świadomość o swoim zdrowiu?

 • Często chorujesz?
 • Dokucza Ci zmęczenie?
 • Brakuje Ci koncentracji?
 • Cierpisz na częste bóle głowy?
 • Tryb życia który prowadzisz nie jest najzdrowszy?
 •  
 • W Twoim życiu jest dużo czynników powodujących stres?
 • Występują u Ciebie stany zapalne oraz nawracające infekcje?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na co najmniej 3 pytania, może oznaczać to problemu znajdujące się głębiej w organizmie. Umów się na konsultację zdrowotną, gdzie pomożemy Cie ustalić przyczyny Twojej obniżonej jakości życia.

Przyczyną takiego stanu rzeczy może być obecność zbyt dużej ilości wirusów, bakterii, grzybów, pleśni, pierwotniaków czy jaj czy larw pasożytów w Twoim organizmie. Na co dzień jesteśmy narażeni na kontakt z ogromną ilością tych patogenów i zdrowy organizm dobrze sobie z nimi radzi. Natomiast gdy obniża się nasza odporność, wtedy stają się one dominujące i przyczyniają się do powstawiania różnych dolegliwości. Pomóc może biorezonans.

W ludzkim organizmie można wyróżnić trzy typy sygnałów elektrycznych i elektromagnetycznych wynikających z:

 • aktywności układu mięśniowego,
 • aktywności bioelektrycznej układu nerwowego,
 • aktywności metabolicznej narządów wewnętrznych związanych z przemianą materii.

To one są przedmiotem badań i analizy w elektroterapii. Przykładem takich badań jest metoda DIRP.

Analiza impedancji bioelektrycznej DIRP jest najlepszą metodą wykrycia patogenów

Biorezonans elektromagnetyczny jest skuteczną metodą diagnozy i terapii polegającą na odczytywaniu i odpowiednim stymulowaniu zmian naturalnych częstotliwości rezonansowych komórek w ciele człowieka. (Żurawski 2008)

Połączenie Cialo Umysl Ziemia jest reprezentowane przez nakładanie się widm częstotliwości pola magnetycznego Ziemi, ludzkich fal mózgowych i Prognozowanego bioenergetycznego Pola ludzkich tkanek (Siskin, BF, Walker, J., 1995) (Bowen, AL), które to wszystkie są w zakresie od około 0 do 30 Hz. Co ciekawe, nasze ciało nie tylko reaguje na częstotliwości pomiędzy 0 i 30 Hz, ale także generuje częstotliwości w tym zakresie. Niskoczęstotliwościowe zmiany pola magnetycznego używane są w magnetoterapii którą z powodzeniem stosuje się do kuracji zespołów bólowych różnego pochodzenia. Od kilku lat liczne prace wskazują na skuteczność działania pól magnetycznych w terapii migreny, bólów głowy, zespołów bólowych narządu ruchu w przebiegu zmian zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa (Ciejka 2006)

Istotnymi elementami składającymi się na oddziaływania elektromagnetyczne na człowieka są również Impulsowe pola elektromagnetyczne Ziemi (ang. PEMF). Składają się one zarówno z Rezonansów Schumanna jak i geomagnetycznych pól Ziemi, które są niezbędne dla ludzkiego życia będąc potrzebnymi do regulacji około dobowych rytmów organizmu, tworzenia energii i bezbolesnego ciała. Niektóre z korzyści płynących z terapii PEMF obejmują naturalną eliminacje bólu i zapalenia, głęboki odmładzający sen, wzrost energii i witalności, młodsze, silniejsze i elastyczniejsze ciało, silne i zdrowe kości, pomoc w uzdrowieniu i regeneracji organizmu, poprawę krążenia i zdrowia serca.

Terapia w oparciu o mózg (BBT)

to innowacyjna technika naturalnego leczenia, która może być wykorzystywana do przywracania równowagi i poprawiania ogólnego stanu zdrowia. Opracowana przez wiodącego chiropraktyka neurologa dr Fred Carrick, BBT jest kliniczną, funkcjonalną neurologiczną metodą biorezonansu, która całościowo koryguje zaburzenia funkcji mózgu.